+38 (067) 501-17-20
☎ +38 (063) 694-88-17 ☎ (0432) 659-759

Оплата та Доставка

   Мінімальної суми замовлення у нас немає. Але замовлення на суму менше за 300 гривень, відправляються тільки по повній передоплаті!

   Розрахунок здійснюється тільки в національній валюті.

Оплата можлива такими способами

  • Якщо Ви бажаєте забрати товар самі, то Ви можете розрахуватися готівкою чи за допомогою банківської карти у нашому магазині у м. Вінниця. 
  • Безготівковий розрахунок. Після узгодження усіх деталей Вашого замовлення, менеджер магазину надсилає рахунок-фактуру Вам на електронну поштову скриньку, або будь яким зручним для Вас способом. За рахунком-фактурою, Ви можете розрахуватись в касі відділення будь якого банку, або з розрахункового рахунку Вашого підприємства. Як тільки гроші зараховано на наш рахунок, ми відправляємо Ваше замовлення разом із рахунком, накладними та іншими потрібними документами.

Ми не є платниками ПДВ, рахунок виставляється від ФОП 2-ї групи.

  • Оплата на картку банку Raiffeisen Bank (Аваль) чи ПриватБанку (комісія згідно з тарифами банків)
  • Оплата при отриманні товару у відділенні транспортної компанії - "накладений платіж". В такому випадку, Ви сплачуєте додаткові витрати по переведенню коштів за отримане замовлення, відповідно з тарифами перевізника (до прикладу, за тарифами Нової Пошти за зворотну пересилку грошей служба стягує додаткову плату в розмірі 20 грн + 2% від вартості замовлення). Ми відправляємо Ваші замовлення накладеним платежем тільки при передплаті в розмірі 100 гривень – таким чином, ми відшкодовуємо послуги логістики у разі відмови від товару через причини, не пов’язані з браком товару. Відповідно, сума до сплати при отриманні замовлення зменшується на 100 грн. У разі відмови від товару передплата поверненню Не Підлягає!

   При повній передоплаті, Ви сплачуєте кошти лише за доставку товару.

Відправка та отримання замовлень

  • Cамовивіз. Отримання Вашого замовлення у нашому магазині, який знаходиться в місті Вінниця, за адресою вул. Єрусалимка 6. 
  • Доставка Ваших замовлень транспортною компанією Нова Пошта по території України (оплата за тарифами оператора).
  • Іншими транспортними компаніями – за попередньою домовленістю (оплата згідно з  тарифами операторів).

   Терміни доставки – в залежності від служби доставки ( в середньому від 1 до 3 робочих днів)

   За доставку розраховується Покупець!

Терміни відправки замовлень

  • При надходженні коштів на наш рахунок до 12:00, відправляємо Ваше замовлення в той самий день.
  • Якщо кошти надійшли на рахунок після 12:00 – відправляємо Ваше замовлення на наступний робочий день.

   Обов'язково! При отриманні замовлення, перевіряйте зовнішній вигляд і кількість у відділенні перевізника. При виявленні механічних пошкоджень упаковки, бою товару Вам необхідно задокументувати це з представником компанії перевізника та зв`язатися з нами. Після виносу замовлення з офісу транспортної компанії, претензії щодо якості (бій, відколи, подряпини) та кількості не приймаються!

   Приємних покупок!wink